Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Главная
Баннер 02

Ветеринарним лікарям

Шановні Колеги - Ветлікарі, Компанія «Екологічний Капітал» пропонує:

 1. Доставку препаратів в любий регіон.
 2. Вигідні умови співпраці та спеціальні ціни.
 3. Тісну співпраця з нашими науковцями та ветеринарними лікарями Компанії.
 4. Інформування щодо новинок підприємства.
 5. Професіоналізм та компетентність персоналу.

Стратегія Компанії та головна мета в роботі Підприємства «Екологічний Капітал» з провідними Ветлікарями господарств є налагодження тісних відносин та професійного діалогу, ознайомлення лікаря з Новітніми екологічно безпечними ветеринарними препаратами ТМ GVS, технологіями та схемами лікування.

Адже всі розробки Нашого підприємства направлені на ті сфери ветеринарного втручання, де збережена висока потреба в нових, більш вдосконалених методах лікування та профілактування захворювань. Для реалізації цього завдання ми використовуємо багатолітній досвід в розробках інноваційних концепцій та досліджень високоефективних препаратів (на основі хімічного синтезу, біотехнологій, нанотехнологій). Отримавши саме найкраще від нано-та біотехнологій та використавши ці переваги в нових фармацевтичних технологіях, нашим підприємством були створені унікальні препарати та програми:

 1. Програма по вирощуванню молодняка.
 2. Програма по лікуванню та профілактиці маститів, метритів.
 3. Програма по лікуванню та профілактиці захворювань шкіри та кінцівок.
 4. Програми по дезінфекції, дезінсекції та дезакаризації.

Запровадження цих програм, які винятково базуються на принципах безпечних факторів, стане значною допомогою у лікуванні та вирощуванні тварин, а саме зменшенні навантаження на їх організм.

Ми пропонуємо Ветеринарним лікарям:

 • Організацію та проведення наукових семінарів для ознайомлення з новітніми науковими технологіями та унікальними лікувально-профілактичними препаратами нашого підприємства;
 • Проведення круглих столів, дискусій для налагодження професійного діалогу між науковцями нашої Компанії з Ветлікарями для ознайомлення з проблемами в господарствах та обговорення важливих питань в Аграрії.
 • Обмін досвідом по лікуванню та організації ефективного профілактування захворювань в умовах зростаючої собівартості виробництва та світової конкуренції.

Шановні Ветлікарі, Ми формуємо нову Ветеринарну медицину – більш ініціативну в нових якісних, безпечних методах лікування, де цінується відданість своїй професії, медична культура, де має значення любов до тварин та довіра людей, де цінується індивідуальний вклад кожного Ветлікаря.

Запрошуємо до активної участі, обміну досвідом і спілкуванню.