Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная

Програма «Екологічні рішення 21 століття» по контролю та боротьбі з розповсюдженням амброзії полонистої та інших карантинних бур’янів на території України.

Програма «Екологічні  рішення 21 століття»

по контролю та боротьбі з розповсюдженням  амброзії

полонистої  та інших  карантинних бур’янів  на території України.

 

 

Науково-Виробничий Концерн «Екологічний Капітал» пропонує Вам розглянути Програму: «Екологічні рішення 21 століття» по контролю та боротьбі над розповсюдженням амброзії полонистої та інших карантинних бур’янів на території України», які завдають шкоди здоров’ю та добробуту населення, культурним рослинам, посівам та сільськогосподарським культурам.

Ця програма спрямована на впровадження екологічно безпечного препарату «МІНЕРАЛІЗОВАНОГО НАНОСТРУКТОРОВАНОГО РОЗЧИНУ «АНТИ-АМБРОЗІЯ» (природний замінник гербицидів) на основі природного нанострукторованого мінералу  БІШОФІТ та природних полісахаридів. Препарат «МНР «Анти-Амброзія» позиціонується як природній засіб  проти забуряності посівів та угідь, які можуть призвести до екологічної катастрофи. Амброзія полониста здатна витісняти з грунту азот, фосфор, калій, здатна висушувати грунт, знищувати урожаї повністю усіх сільськогосподарських культур, погіршувати смакові якості молока і молочних продуктів при поїданні рослин коровами. Крім негативних наслідків для сільськогосподарських культур, амброзія полониста завдає дуже багато шкоди здоров’ю людей: розвиток алергічних захворювань, захворювання: «сінна лихоманка» яка призводить до астми, амброзійний поліноз, алергічний риніт, конюктевіт, бронхіальна астма, мігрені, набряк Квінке, кропивниці та значне знесилення організму. Лікування цих захворювань тривале і важке.

Впровадження екологічної програми «Екологічні  рішення 21 століття» по контролю та боротьбі з розповсюдженням  амброзії  полонистної  та інших  карантинних бур’янів  на території України з застосуванням препарату «МНР «Анти-Амброзія» допоможе вирішити дуже важливі для України  екологічні завдання:

1.Виснаження запасів насіння амброзії у грунті;

2.Запобігання повторного засмічення. (Маємо технологію обробка буртів гною препаратом «МНР «Анти-Амброзія», що зберігаються в аграрних с/г підприємствах та господарствах. При цьому, крім загибелі вегетуючих бур‘янів, значно зменшиться кількість життєздатного їх насіння. Рекомендовані заходи дозволяють підвищити поживну якість гною за рахунок збагачення його макро- та мікроелементами (магній, бром, бор, хлор, калій, цинк, селен, йод, мідь, кремній та ін).

3.Знищення амброзії  протягом вегетаційного періоду.

Програма «Екологічні рішення 21 століття» вирішить проблему та дозволить застосувати препарат «МНР «Анти-Амброзія» (діюча речовина Бішофіт) на території селищ, міст, приватних господарств, біля житлових забудов, на подвір’ях населення, на березі річок, озер, садів, на ланах, на луках та ін. Бішофіт – природній мінерал,  добувають шляхом розчинення та підняття на поверхню водним розчином  цього мінералу. Бішофіт не має біологічно небезпечних сполук, солей важких металів, радіонуклідів, не токсичний для організму людей і тварин. Згідно даних Українського НДІ курортології та медичної реабілітації Бішофіт може використовуватись для лікування, а згідно досліджень Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя МОЗ України (м. Київ) Бішофіт відносять до малотоксичних і нетоксичних сполук, що відповідає 4 класу токсичності. Нашим підприємством також розроблені та впроваджені у виробництво ветеринарні препарати та кормові добавки на основі мінералу Бішофіт, розроблені субстанції та препарати для медицини та бальнеології.

Головними компонентами Бішофіту  є хлор, натрій, кальцій, магній, йод, селен, бром, та інші сполучення, які не токсичні для ґрунту, тварин, людей і не накопичуються у сільськогосподарській продукції, тим більш, що «працюють» в бішофіті саме іони мікро-макроелементів. Ознака дії Бішофіту (при знешкодженні амброзії) проявляється через 1-2 доби, повне відмирання листа 3-5 діб (в залежності від місця знаходження карантинних бур’янів). Фітотоксична дія природних розсолів і мінералів обмежується часом контакту з рослиною, тому у звичайних грунтово-кліматичних умовах немає обмежень для послідуючого вирощування будь-яких сільськогосподарських культур.

Впровадження програми «Екологічні рішення 21 століття» по контролю та боротьбі над розповсюдженням амброзії полонистої та інших карантинних бур’янів дасть можливість:

1.Розпочати застосування альтернативних та ефективних екологічно безпечних методів по боротьбі з амброзією.

2.Локалізувати розповсюдження амброзії.

3.Забезпечити раціональне використання земель.

4.Зберегти та відновити природну родючість ґрунтів та екологію сільськогосподарських земель.

5.Підвищити ефективність виробництва сільськогосподарської продукції.

6.Знищити кількість алергічних захворювань.

7.Підвищити врожайність.

Використання препарату на основі Бішофіту не загрожує здоров’ю та безпеці населення, а також його використання сприяє покращенню екологічного та санітарного стану на земельних угіддях. Застосування препарату на основі нанострукторованого Бішофіту в боротьбі з амброзією не потребує детальних досліджень особливостей території так як це природний мінерал, який не відноситься ні до пестицидів ні до гербіцидів і застосування його по боротьбі з амброзією одночасно виконує функцію мінерального підживлення грунту та культур, які ростуть на місцях знешкодження карантинних бур’янів, тому шкоди ні навколишньому середовищу, ні населеню, ні культурам, які вирощуються, не завдасть.

Даний метод не потребує ні значних сил, ні значних коштів. Вартість гектарної норми застосування препарату на основі  Бішофіту у 10 разів менша, ніж у порівняні з гербіцидами та значно менша ніж у порівнянні з іншими методами (біологічними, фізичними, фітоценотичними та інших).

Завдання, що стоїть перед людством  - це об’єднатися, захистити та зберегти природні ресурси нашої Держави. Науково-виробничий Концерн «Екологічний Капітал»  пропонує доповнити уже існуючі програми по боротьбі з карантинними бур’янами і впровадити екологічний та ефективний метод, розроблений нашим підприємством, який дозволить тримати ділянки земель у великих та малих містах, приватні господарства, подвір’я населення   в належному санітарному та екологічному стані.

Наша Компанія має наукові обґрунтування цього методу, співпрацює з науковцями та науковими закладами, в штаті має науковий склад працівників, та є співвласником науково-дослідних робіт, які проводились на протязі 20 років.

Додаткову інформація можемо надати  по запиту.

 

 

З повагою,

Генеральний директор                                                                                            

Т.В.Бовкун