Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Главная
Баннер 02

Послуги

Компанія Екологічний Капітал надає послуги по дезінфекції, дезінсекції приміщень

Дезінфекція – це помічник в попередженні захворювань…

Здоров’я тварин – один з найважливіших факторів, що впливають на показники рентабельності сучасного тваринницького господарства. Збиток від хвороб, особливо інфекційної етіології, у більшості випадків набагато вищий, ніж витрати на комплекс профілактичних заходів та дотримання санітарно-гігієнічних норм у тваринницьких приміщеннях. Питання дезінфекції на комплексах у нових умовах роботи ринку посідає особливе місце.

Для зменшення поширення патогенних мікроорганізмів НВП «Екологічний Капітал» надає рекомендації та проводить комплекс гігієнічних та проти епідеміологічних заходів, до яких входять профілактичні заходи й активні.

Основний метод який використовує Компанія «Екологічний Капітал» для проведення робіт по дезінфекції приміщень на об’єктах ветеринарного нагляду і контролю – це аерозольна дезінфекція з застосуванням власних дезінфектантів. Запропонований метод є нескладним, економічно вигідний що дає можливість широко застосувати на виробництві з профілактичною метою та для проведення вимушеної дезінфекції тваринницьких, птахівничих, м’ясопереробних, підприємств з виробництва молочних продуктів. Слід зазначити, що традиційна система дезінфекції тваринницьких приміщень, що включає зрошення і протирання стін та обладнання, не завжди ефективна, бо дозволяє нанести препарат лише на поверхні. Внаслідок цього в щілинах, нерівностях залишаються патогенні мікроби, з яких селекціонується популяція мікробів. Тому все частіше спеціалісти нашої Компанії застосовують аерозольну обробку або комбіновану (зрошення+протирання поверхонь+аерозольну) дезінфекцію.

Для аерозольної дезінфекції застосовуються генератори різного типу: холодного та гарячого туману. Різниця між генераторами гарячого і холодного туману полягає в тому, що розмір крапель холодного туману більший (10-20 мікрон), тому при знаходженні тварин у хмарі холодного туману відбувається інгаляція тільки верхніх дихальних шляхів. У гарячого туману розмір крапель менший (0,5-20 мікрон), а також гучність роботи генераторів гарячого туману на порядок вища, ніж холодного туману, тому обробка допускається тільки за відсутності тварин, щоб уникнути проникання аерозолю в легені. Генератор, спеціалісти нашого Підприємства, підбирають у кожному випадку окремо, це залежить від типу обробки.

Важливо, щоб дезінфектанти, які виробляє Компанія, послуги які надає на цьому ринку стали помічником Нашим споживачам і клієнтам, та невід’ємною частиною виробничого процесу, підвищували якість продукції, давали потужний стимул установам і підприємствам для підвищення конкурентоспроможності їх продукції та нарощування обсягів випуску.