Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная

Партнерам

ТОВ «НВП»
«Екологічний Капітал»

Україна, 02099, м.Київ
вул.Бориспільська, 7
Тел.: (044) 338-79-78
Факс.: (044) 369-57-78
www.еcologу-capital.com
officе@ecologу-capital.com

Науково-виробничий
Центр
Сучасної Еко-Ветеринарії

LLC «SPE»
«Ecological Capital»

Borispilska str.7, Kiev, 02099, Ukraine
Phone. (044) 338-79-78
Fax. (044) 369-57-78
www.ecologу-capital.com
officе@ecologу-capital.com

 

 

«Ветеринарні препарати
нового покоління»

Шановні колеги та партнери!

«Там, де раніше були межі науки, тепер її центр»

Г.К.Ліхтенберг, німецький вчений, публіцист

Науково виробниче підприємство «Екологічний Капітал» – це нова, сучасна високотехнологічна компанія, спеціалізується на створенні та виробництві вітчизняних лікувально-профілактичних ветеринарних лікарських препаратів, вітамінів, дезінфікуючих засобів. До головних сфер компетенції компанії належить: охорона здоров’я тварин, сільське господарство та високотехнологічні продукти.

Багаторічні досліди, розроблення рецептур з застосуванням тільки природних та безпечних компонентів, дозволило Нам розпочати впровадження у власне виробництво інноваційні проекти по виготовленню ветеринарних препаратів нового покоління. Діяльність підприємства спрямована в концепцію екологічних програм в ветеринарію та розділена на три основні напрямки: виробництво, наукові дослідження, торгівля.

Пріоритетним напрямком Компанії являється побудова і розвиток партнерських довгострокових відносин з виробниками продукції тваринного походження в рамках політики імпортозаміщення в Україні та з метою підвищення доступності екологічно безпечних ветеринарних препаратів високої якості.

Сучасний стан сільськогосподарського бізнесу в Україні вимагає невтомної роботи по створенню принципово нових підходів у фармацевтичній галузі. Та як поєднати одночасно екологічну безпечність препаратів, ефективність, доступну ціну, фінансові переваги та економічну вигоду. На сьогоднішній день це практично не сумісні речі. Такі, на перший погляд нелегкі завдання стало можливо поєднати і вирішити, завдяки створенню нашою компанією унікальних та передових технологій по виготовленню ветеринарних препаратів та впровадження лікувально-профілактичних програм.

Виробничий процес компанії має організований ланцюжок «повного циклу»:

 • Розробка активних фармацевтичних інгредієнтів;
 • Виробництво субстанцій;
 • Розробка та впровадження технологічних процесів;
 • Виробництво готових лікарських форм;
 • Реалізація продукції.

Компанії «Екологічний Капітал» довелось здолати дуже багато труднощів на шляху до визнання своїх інноваційних концепцій, одна з них - це «Біотехнології на основі наноматеріалів». Таке взаємопроникнення й поєднання двох світів спонукало бурхливому та революційному розвитку унікальних, ефективних, з високим показником біологічної доступності, екобезпечних ветеринарних препаратів під торгівельною маркою «GVS».

Стратегічною метою Компанії є відтворення та збереження підвищеного рівня екологічної безпеки ветеринарних препаратів, дезінфікуючих засобів абсолютно нешкідливих для тварин та довкілля. Ми маємо за мету створити та підтримати образ фармацевтичного бренду, як нової категорії товару – тільки якісного, безпечного, доступного, заслуговуючого довіри ветеринарів-лікарів, спеціалістів аграрного бізнесу та керівників підприємств.

Вся продукція, яка виробляється нашим підприємством, випускається під
Торгівельною маркою -«GVS» – «Global Veterinary Systems».

Компанія Екологічний Капітал запровадила у виробництво лінійку екологічно безпечних ветеринарних препаратів, які пройшли випробування і зареєстровані в Україні. Завдяки цим препаратам розроблена низька програм по профілактиці захворювань та лікуванню тварин, а саме:

 1. Програма по вирощуванню молодняка.
 2. Програма по лікуванню та профілактиці маститів, метритів.
 3. Програма по лікуванню та профілактиці захворювань шкіри та кінцівок.
 4. Програма по дезінфекції.

Запровадження цих програм, які винятково базуються на принципах безпечних факторів, стане значною допомогою у вирощуванні тварин та зменшення навантаження на їх незахищений організм.

Шановні колеги та картнери, ми дуже хочемо, щоб Ви звернули увагу про що свідчить світовий досвід сьогодні! Економіка в світі переживає глобальне біотехнологічне піднесення, біотехнології та нанотехнології займають стійке положення у фармацевтичному секторі, а їх переплетіння між собою дає можливість саме Нашому підприємству створювати інший напрямок в ветеринарії, абсолютно протилежний загальноприйнятому, і випускати екологічно безпечні препарати, та створювати унікальні технології і програми по лікуванню тварин, а ВАМ в свою чергу, дасть можливість вирощувати екологічно безпечну продукцію тваринного походження та подбати про майбутнє здорове покоління.

Ми впевнені, що Ви підтримаєте ці програми та запровадите їх у власному виробництві, в свою чергу Ми гарантуємо:

 1. Якість та ефективність ветеринарних препаратів.
 2. Екологічну безпечність.
 3. Постійну співпрацю з нашими науковцями та ветеринарними лікарями компанії.
 4. Індивідуальний підхід до кожного партнера.
 5. Стабільність співпраці.
 6. Доступність та фармаекономічну вигоду.
 7. Професіоналізм та компетентність персоналу компанії.
 8. Відкриття нових препаратів, орієнтованих на технології майбутнього.

З повагою,
Генеральний директор
Т.В.Бовкун

(044) 338-79-78; 383-14-83; (050) 444-79-59; (068) 358-79-78;