Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная

Ми побували на щорічному форумі "Органічна Україна 2016

форум Наша команда побувала на щорічному форумі "Органічна Україна 2016". Ми раді, що були присутні на багатьох регіональних форумах, де можна було обговорити важливі питання органічного ринку. Перший із заходів, який відвідали фахівці нашої компанії, був Львівський регіональний форум "Органічна Україна 2016". Він став дуже актуальним і корисним. Були підняті теми про розвиток органічного сільськогосподарського виробництва, перспективи розвитку органічного ринку в Україні і прибуток в такому бізнесі.
У Житомирі на форумі "Органічна Україна 2016" ми були присутні на активній дискусії про важливість регіональних ініціатив та як вони впливають на формування органічного сектора. На зустрічі було так само обговорення багатьох питань, в тому числі і лекції по міжнародний досвід та рекомендації для розвитку вітчизняного органічного сільського господарства в регіонах.
На форумі в Полтаві нашій компанії було корисно почути доповідь на тему: розвиток сільських територій через впровадження органічного виробництва та державну підтримку органічного напрямку.