Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная
17.06.2015

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародної ХХVІІІ спеціалізованій аграрній виставці «Агро-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року у Національному комплексі «Експоцентр України» - м.Київ. Детальніше.

17.06.2015

18 квітня 2016 року наша компанія побувала на презентації торгово-економічного потенціалу республіки Індії в ТПП України. Ми змогли отримати багато цікавої інформації для себе і більше дізнатися про розвинуту державу Індія. На заході відомі індійські представники презентували всі можливості співпраці Індії та України. Детальніше.

Мастилін

50 мл (50 доз)

200 мл (200 доз)

Не існує аналога!

Розчин для внутрішньоцистернального та внутрішньоматкового застосування
РП № АВ-05667-01-14 від 26.12.2014р.
Лікування та профілактика маститів, ендометритів
без застосування антибіотиків
Період каренції відсутній!

ОПИС: рідина від світло-сірого до темно-коричневого кольору

СКЛАД: Колоїд срібла, прополіс, спирт етиловий, підготовлена вода.

ПОКАЗАННЯ: Застосовується «Мастилін» для лікуванні корів, хворих на різні форми маститу (субклінічний, серозний, серозно-катаральний, катаральний, фібринозний та гнійно-катаральний), для лікування тварин при післяпологових ускладненнях (гострі та хронічні ендометрити, затримка посліду) та для профілактики цих ускладнень.
Протипоказання та застереження відсутні.

  • Унікальна природна формула та технологія виготовлення ;
  • Потрійна дія – бактерицидна, протизапальна та анальгетична дія;
  • Відсутність подразнюючої дії;
  • Хороший розподіл в тканинах вимені та проникнення у вогнище запалення;
  • Високий рівень біодоступності;
  • Передозування не викликає побічної дії;
  • Скорочення часу лікування;
  • Запобігає розвитку хронічних захворювань;
  • Високий рівень екологічної безпеки препарату.

Розробивши ветеринарний препарат «Мастилін»,
Компанія «Екологічний Капітал» розширила свій внесок 
до програми профілактики захворювань ВРХ

Препарат «Мастилін» має протимікробну, протизапальну, анальгетичну дії. Колоїд срібла легко проникає до клітин мікроорганізмів-збудників і проявляє бактерицидну та бактеріостатичну дію. Прополіс, який входить до складу препарату і складається переважно із флавоноїдів, разом з протимікробною дією із переважним впливом на грампозитивні мікроорганізми має протизапальний ефект. При цьому зменшується набряк і болючість молочної залози, прискорюються регенеративні процеси. Крім того, компоненти прополісу підвищують природну резистентность та покращують роботу імунної системи організму корів.
Препарат «Мастилін» ефективно діє на грампозитивні та грамнегативні бактерії (Staphyloccocus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella spp., Klebsiella spp., Corynebacterium pyogenes, Arcanobacterium pyogenes, Streptococcus pyogenos) завдяки комбінованій дії речовин, що входять до його складу.

Використання ветеринарного препарата «Мастилін» дає наступні переваги:

1. Економія часу на лікування;
2. Зменшення вартості лікування;
3. Зменшення тривалості лікування маститів та метритів;
4. Висока ефективність лікування, швидке відновлення продуктивності дозволяє в найкоротший термін повернутися до реалізації молока та зменшити витрати.
5. Можливість вирощувати здорове поголів’я та виробляти екологічно безпечну продукцію, що підвищує її конкурентоздатність та допомагає знаходити нові ринки збуту.

Компанія «Екологічний Капітал» пропонує своїм партнерам та клієнтам високій рівень сервісу для забезпечення збереження здоров’я тварин, в залежності від потреб конкретного сегменту ринка.

Інформацію щодо співпраці та впровадження препаратів можна отримати у менеджерів нашої компанії за телефонами: (044) 338-79-78, 383-14-83, (068) 358-79-78, (050) 444-79-59 або за адресою ел. пошти: officе@ecologу-capital.com