Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная
17.06.2015

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародної ХХVІІІ спеціалізованій аграрній виставці «Агро-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року у Національному комплексі «Експоцентр України» - м.Київ. Детальніше.

17.06.2015

18 квітня 2016 року наша компанія побувала на презентації торгово-економічного потенціалу республіки Індії в ТПП України. Ми змогли отримати багато цікавої інформації для себе і більше дізнатися про розвинуту державу Індія. На заході відомі індійські представники презентували всі можливості співпраці Індії та України. Детальніше.

Мастилін-Вет

Унікальна технологія виготовлення!

400 г.

Крем гігієнічно-лікувальний

Унікальна технологія виготовлення!!!
Для зовнішнього застосування
Лікування та профілактика маститів, набряків,
хвороб шкіри

СКЛАД: Каолін, полісахариди, бішофіт (у перерахунку на магній - 95мг/100 г препарату) мікро- та макроелементи (фосфор, калій, йод, кальцій, залізо, цинк, натрій, марганець, мідь, сірка, хлор, кремній, хром, селен та ін.) в біодоступній формі, екстракт житніх і пшеничних висівок, камедь.

ДІЯ: Препарат має протимікробну, протизапальну, ранозагоюючу та проти набрякову дію, має місцевий знеболювальний ефект. Складові части препарату швидко проникають до вогнища запалення, прискорюють та покращують регенерацію тканин.

Крем не токсичний, не подразнює шкіри вимені тварин та рук Доярок.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: крем «Мастилін-Вет» застосовують для комплексного лікування та профілактики маститів, травматичних ушкоджень, тріщин шкіри, гематом, опіків, обморожень, набряків.
Захищає шкіру вимені від шкідливого впливу навколишнього середовища.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: використовувати «Мастилін-Вет» на початкових стадіях маститів та післяродових набряків вимені без застосування додаткових препаратів. При більш складних формах маститів рекомендується додатково застосовувати ветеринарний препарат «Мастилін» у якості ефективного замінника антибіотиків.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ: З м’яких тканин – 0 днів, з молоком – 0 днів.

ПОБІЧНІ ДІЇ: відсутні

ПРОТИПОКАЗАННЯ: відсутні

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ: перед застосуванням крем необхідно ретельно перемішати. Застосовують його у вигляді аплікацій методом легкого втирання в уражені місця 1-2 рази на день. При перших ознаках хвороби (мастити) нанести крем на уражену частину вимені, дійки (після кожного доїння) та легко втерти в шкіру. При потребі процедуру необхідно повторити. Тривалість лікування 3-5 днів.

Тварини: Корови, кози, вівці та ін.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ - При температурі від +2?С до +25?С
ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ - 1 рік
ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ: посилення дії антибіотиків та інших хіміо-терапевтичних препараітів

Інформацію щодо співпраці та впровадження препаратів можна отримати у менеджерів нашої компанії за телефонами: (044) 338-79-78, 383-14-83, (068) 358-79-78, (050) 444-79-59 або за адресою ел. пошти: officе@ecologу-capital.com