Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная
26.05.2016

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародної ХХVІІІ спеціалізованій аграрній виставці «Агро-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року у Національному комплексі «Експоцентр України» - м.Київ. Детальніше.

26.05.2016

18 квітня 2016 року наша компанія побувала на презентації торгово-економічного потенціалу республіки Індії в ТПП України. Ми змогли отримати багато цікавої інформації для себе і більше дізнатися про розвинуту державу Індія. На заході відомі індійські представники презентували всі можливості співпраці Індії та України. Детальніше.

КВМ-7 – НОВИНКА!

Магнезитові ванни «КВМ-7»

Природний гігієнічний засіб
Для копит, ратиць, суглобів
(кристал для приготування копитних ванн)
ВРХ, свині, кози, вівці

КВМ-7 є альтернативою мідному купоросу,
формаліну та іншим небезпечним препаратам!


Опис: Кристал від білого до світло коричневого кольору зі слабким запахом. До складу засобу входять активні природні компоненти, що глибоко проникають до тріщин копитного рогу та мають бактерицидну дію до певного спектра збудників.

Магнезитові ванни КВМ-7 (природний кристал для приготування магнезитових копитних ванн) має бактерицидні та бактеріостатичні властивості стосовно ряду грам негативних та грам позитивних бактерій, у тому числі Bacteroides nodosus, Fusobacterium Necrophorum та супутньої мікрофлори. Полікомпозиційний збалансований склад препарата сприяє зменшенню запальних процесів ратиць, має підсушуючу та ранозагоючу дію. Розчин препарата поглинає запахи.

Рекомендації щодо застосування:
Розчинити КВМ-7 у ванні з водою (5% , 10%). Застосовують розчин шляхом прогонки тварин через копитну ванну.
Переваги використання Магнезитових ванн КВМ-7

  • При змішуванні з водою, КВМ-7 утворює довготривалий екологічний бар’єр, який сприяє розвитку нормального здоров’я копит та ратиць ВРХ, свиней, овець, кіз.
  •  Екологічно безпечний, не має в своєму складі агресивних хімікатів (таких як мідний купорос, формалін, глутаральдегід) на відміну від інших засобів для копитних ванн.
  • При розчиненні у воді забезпечує формування в копитних магнезитових ваннах особливих унікальних мінеральних іонних комплексів, які підсилюють антибактеріальні та ранозагоючі властивості препарату;
  • Не має в своєму складі антибіотиків;
  • «Працює» при низьких температурах;
  • Антисептична активність КВМ-7 (розчину) слабко знижується при потраплянні до ванни гною та бруду («Працює» в 2-3 рази довше ніш інші засоби);
  • КВМ-7 не накопичується в ґрунті та не має негативного впливу на оточуюче середовище ;
  • Має доступну ціну, оскільки виробляється з вітчизняної сировини та легкий у застосуванні.
  • Дає можливість вирощувати здорове поголів’я та виробляти екологічно безпечну продукцію, що підвищує її конкурентоздатність та допомагає завойовувати нові ринки збуту;
  • Дозволяє підвищити рентабельність виробництва тваринницької продукції за рахунок зниження витрат на лікування тварин.

Розробивши ветеринарний гігієнічний засіб «Магнезитові ванни «КВМ-7»,
Компанія «Екологічний Капітал» розширила свій внесок
до програми профілактики захворювань продуктивних тварин


Інформацію щодо співпраці та впровадження препаратів можна отримати у менеджерів нашої компанії за телефонами: (044) 338-79-78, 383-14-83, (068) 358-79-78, (050) 444-79-59 або за адресою ел. пошти: officе@ecologу-capital.com