Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная
18.05.2016

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародної ХХVІІІ спеціалізованій аграрній виставці «Агро-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року у Національному комплексі «Експоцентр України» - м.Київ. Детальніше.

18.05.2016

18 квітня 2016 року наша компанія побувала на презентації торгово-економічного потенціалу республіки Індії в ТПП України. Ми змогли отримати багато цікавої інформації для себе і більше дізнатися про розвинуту державу Індія. На заході відомі індійські представники презентували всі можливості співпраці Індії та України. Детальніше.

КЛІЩІ АТАКУЮТЬ! ГЕОЦИД – ефективна дезінфекція і зброя проти кліщів та комах

«У зв’язку з аномальною теплою погодою в Україні зафіксована підвищена активність кліщів, а також значний ступінь закліщенності с/г тварин та тваринницьких приміщень.
Ситуацію, що склалася на сьогодні по боротьбі з кліщами, мухами та іншими паразитами у вітчизняному тваринництві (свинарстві, вівчарстві, птахівництві, молочній галузі та ін. ) можна охарактеризувати як «стабільно важка», адже у хвороб, які переносяться кліщами та мухами улюбленців нема, ці хвороби призводять до збанкрутіння як великих Ферм, так і дрібних господарств…»

Керівники та спеціалісти, які працюють на фермах налякані та спантеличені, адже на таке начебто просте запитання « Як далі ефективно працювати, не накликаючи біду у свій двір?». Однозначної відповіді нема. Але кожний керівник та працівник ферми повинен знати до яких важких інфекційних захворювань призводить нехтування або незнання інформації щодо біобезпеки.
Саме санітарно-епідемічний стан будь-якого господарства значною мірою залежить від правильної організації профілактичних заходів, зрозуміло що це пов’язано не тільки з санітарними порушеннями (неправильно проведена дезінсекція, дезінфекція, дезакаризація або й зовсім їх відсутність). Тут також має місце факт адаптації комах, кліщів та розвитку резистентної (стійкої) популяції до раніше використовуваних інсектицидних препаратів.

Збудники небезпечних інфекційних хвороб,
які переносяться паразитичними членистоногими:

кишкові інфекції, дизентерія, тиф, малярія, холера,
сальмонельоз, кокцидіоз, бруцельоз, туберкульоз,
КЧС, АЧС, пташиний грип, РРСС, хвороба Ауескі, та ін.

 

Дезінфекція сьогодні, як власне і раніше, є невідє’мною складовою комплексу санітарно-ветеринарних заходів, спрямованих на недопущення нових захворювань; блокування, попередження розповсюдження та, по можливості, ліквідацію існуючих хвороб; а також зниження пресингу патогенної, умовно-патогенної чи сапрофітної мікрофлори на продуктивних тварин протягом всього виробничого циклу, а особливо – в критичні його періоди. Тож проблема вибору ефективного засобу стає дедалі актуальною.
Важливим завданням ветеринарної медицини і біотехнології є створення й застосування ефективних і безпечних профілактичних засобів широкого спектра антимікробної і протипаразитарної дії у складі дезінфікуючих речовин.


Цим критеріям відповідає дезінфектант – ГЕОЦИД  (виробництво ТОВ «НВП «Екологічний Капітал» РП АВ-05666-03-14 від 26.12.2014р). Дезінфекція з мийними властивостями, дезінсекція, дезакаризація. Це засіб широкого спектра дії, ефективний щодо бактерій, вірусів, грибів і патогенних дерматофітів, який має також антипаразитні та інсектоакарицидні властивості.  ГЕОЦИД застосовують для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції.

В Європі фахівцям знайомі 15 захворювань, що передаються кліщами, і 7 з них можуть вражати людину. Ці інфекції включають хвороба Лайма (бореліоз) і кліщовий енцефаліт.
В останні десятиліття інцидентність кліщового енцефаліту в Європі серед тварин і людей значно зросла. У деяких країнах за останні 30 років зареєстровано збільшення числа випадків кліщового енцефаліту в 30 разів (1382 випадки за останні 10 років). У країнах Середземномор’я підвищується частота ерліхіоза у тварин, а в Великобританії відзначено п’ятикратне поширення хвороби Лайма.
Крім того, змінюється географічний ареал захворювань, що передаються кліщами - в наші дні клінічні випадки реєструються і в регіонах, де раніше вони не зустрічалися. Так, в Німеччині та Нідерландах відзначено спалах піроплазмоза.

Більш того, змінюється фізіологія кліщів, і тепер вони раніше стають активними - в лютому і березні. Існують види кліщів, які можуть залишатися активними впродовж всього року, вони здатні інфікувати навіть в зимовий сезон.

 

Різновидність кліщів велика кількість, вони визивають небезпечні хвороби, насамперед: кліщовий енцефаліт, кліщовий риккетсіоз, псороптоз, демодекоз, піроплазмоз, анаплазмоз, бруцельоз, хвороба Лайма та ін.
Ці захворювання представляють велику небезпеку як для тварин так і для здоров’я людей, характеризується ураженням центральної та периферичної нервової системи, серцево-судинної системи та ін., можуть призвести до непрацездатності, а при тяжких формах – до інвалідності.
Досягнення високих показників продуктивності в скотарстві залежить не тільки від годівлі і генетичного потенціалу тварин, а й від стану їх здоров’я. Тому профілактика захворювань худоби, особливо тих, поширенню яких сприяють технологічні чинники (підвищення щільності поголів’я, безприв’язне утримання, цілорічне стійлове утримання і ін.), є надзвичайно важливим заходом.

Це повинен розуміти кожен працівник ферми!
Гігієна надважлива, і тільки приділяючи достатньо
уваги комплексному чищенню цехів та боротьбі з
кліщами і мухами де утримують тварин, можна
гарантовано вирощувати здорове поголів’я.

Спостереження ж показують, що навіть невелика кількість паразитів викликає у тварин занепокоєння, порушує їх нормальне харчування і відпочинок. Тварини, виснажені дискомфортом, худнуть і стають більш сприйнятливими до інших захворювань.
Зараження ектопаразитами в осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди в деяких господарствах приймає масовий характер. Тварини посилено розчісують уражені місця, що веде до запалення шкіри і випадіння волосся. Шкірні пошкодження стають додатковими воротами для проникнення патогенних мікробів, тому необхідно вчасно діагностувати захворювання, провести своєчасне лікування і комплексну профілактику.
У боротьбі з паразитами велике значення має правильний вибір хімічної речовини природного або синтетичного походження. Розрізняють засоби, що згубно діють на комах (інсектициди) і викликають загибель кліщів (акарициди). Існують препарати, які одночасно згубно діють і на кліщів, і на комах; вони отримали загальну назву інсектоакарициди.


Тільки правильно організована дезінфекція комплексу спроможна:
1.Подолати хвороби, поширені на фермі;
2.Контролювати збудників, що їх викликають;
3.Покращити здоров’я та благополуччя тварин;
4.Підвищити виробничі показники.

Препарат дезінсектицид ГЕОЦИД, розроблений ТОВ НВП «Екологічний капітал» м. Київ, на основі четвертинно-амонієвої сполук має добрі санітарно-гігієнічні характеристики і є високоефективними засобом.

 

ГЕОЦИД виявляє активну протимікробну дію щодо грам позитивних та грам негативних бактерій (Staphylococcus spp., Steptococcus spp., Salmonella spp., Klebsiella pneumonica, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginos, Mycobacterium fortuitum, Campylobacter jejuni, Рroteus vulgaris та ін.), спорицидну (мікроорганізми роду Bacillus), фунгіцидну (Aspergillus flavus, Candida albicans) , віруцидну, інсектицидну та акарицидну дії. 100% загибель кліщів відбувається протягом від1 до 4 діб!

Перевага засобу полягає у високій біологічній активності та вибірковій токсичності щодо паразитів на різних стадіях їх розвитку, а економічні аспекти дезінсекції розчином ГЕОЦИДУ полягають у забезпеченні скорочення тривалості дезінсекції, кількості обслуговуючого персоналу, витрат препарату за рахунок їх комплексної дії (дезінфекції, дезінсекції, дезінвазії).
Ефективна дія на широке коло кліщів, у тому числі резистентних до інших інсектоакарицидів, 4 клас токсичністі для теплокровних тварин, швидкий розпад до малотоксичних речовин сприяє розширенню сфери застосування у ветеринарній медицині та сільському господарстві в цілому.
Універсальність ГЕОЦИДУ забезпечує йому статус справжньої знахідки для відомчих служб ветеринарної медицини, господарств, власників тварин, адже поєднує дезінфікуючу та інсектицидну дію відносно комах, кліщів та ектопаразитів, успішно пройшов випробування на бактерицидність (в 0,5 – 2,0% концентраціях) на токсичність (4 клас) та може бути використаний в комплексі ветеринарно-санітарних заходів, рекомендованих для тваринництва!

Дезінфектант ГЕОЦИД успішно пройшов випробування обробки господарств у присутності тварин та самих тварин (обробка овець, птиці, ВРХ, свиней, кіз обприскуванням або купанням).
Економічна доцільність дезінфекції, дезінсекції, дезакаризації на Фермах.
Чистота та біобезпека коштує дуже дорого,
проте їх відсутність коштує – ще дорожче!
Обираючи програму гігієни та боротьби з кліщами і паразитами, зокрема дезінфектант для своєї Ферми, кожен орієнтується на принцип доцільності з боку економіки. Давайте простежимо «ланцюг прибутковості». Оскільки хвороби не тільки забирають гроші на лікування, а й спричиняють збитки через зниження виробничих показників, то завдяки дезінфекції та боротьбі з кліщами і паразитами можна здійснювати: контроль хвороби, зменшувати використання антибіотиків, покращувати виробничі показники і якість м’яса, пропорційно зменшувати витрати на виробництво, збільшувати дохід.
Застосування дезінфектанту ГЕОЦИД дозволить:

  • Ідентифікувати ключові завдання та ризики;
  • Впровадження правильних та інноваційних технологічних процесів;
  • Скоротити витрати на дезінфекцію (об’єднати дезінфекцію, дезінсекцію, дезакаризацію);
  • Отримати оптимальне співвідношення – «ефективність – витратна норма – ціна»;
  • Підвищити рентабельність господарства;
  • Підтримати Вітчизняного виробника.

Дезінфікуючий засіб ГЕОЦИД – це унікальний засіб, який максимально відображає вимоги до ефективності препаратів, а результати проведених досліджень свідчать про те, що запропоновані способи дезінфекції приміщень саме цим препаратом відповідають вимогам захисту навколишнього середовища, є простими в застосуванні, високоефективними та економічно вигідними за рахунок комплексної дії проти мікроорганізмів, комах та кліщів; нешкідливий для тварин та дає можливість забезпечувати одержання якісної продукції тваринництва і запобігати інфекційним захворюванням тварин.

Дезінфікуючий засіб ГЕОЦИД успішно пройшов випробування на пасіках для дезінфекції вуликів і інвентарю.
В рекомендованих дозах 0,5% до 2% не викликає загибелі бджіл після обробки обладнання.
Препарат ГЕОЦИД підтвердив свою активну протимікробну, спороцидну, віруліцидну, інсектицидну та акарицидну дії.


Щоб отримати максимальні результати, зупиняйте свій вибір
на найкращому!

Автори:
КОВАЛЕНКО В.Л., Доктор ветеринарних наук, Інститут ветеринарної медицини НААН, м.Київ

БОВКУН Т.В., директор ТОВ «НВП «Екологічний Капітал»