Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Главная
Баннер 02

Боротьба із діареєю у телят – Біполін-Еко

 

  • Біполін-Еко – боротьба з діареєю у телят
  • Біполін-ЕКО – антибактеріальний природній препарат Нового покоління
  • Біполін-ЕКО – заміна антибіотиків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сьогодні важливим фактором вирощування телят є збереження їхнього здоров’я за допомогою мінімізації проявів діареї, які мають різне походження. Так можна виділити три причини виникнення діареї:

1) аліментарного характеру;

2) бактеріального походження;

3) вірусного походження.

Аліментарний характер діареї виникає на основі надмірного та несистематичного споживання молока, неякісного ЗЦМ, стресу та недотримання правил гігієни. Все це можна виправити за допомогою чіткого виконання технологічного процесу вирощування телят.

Бактеріальне походження проносів ускладнюється тим, що телята не отримують  належного колострального захисту. А саме через те, що невчасно або в недостатній кількості отримали молозиво, відсутність вакцинації та ін.

До бактеріальних збудників, які викликають проноси, належить E.coliClostridium, Salmonella.  Зараження даними збудниками в більшості випадків перебігає аліментарно, через слизові оболонки, пуповину, аерогенно, і внутрішньоутробно.

Вірусне походження проносів у телят характеризується низьким колостральним імунітетом, високою температурою, швидким обезводненням та смертністю. В основному телята починають хворіти відразу після народження. Кількість хворих може становити від 50 до 75 % із смертними випадками до 100 %.

А як боротися із даною проблемою?

У наш час широко розповсюджене лікування діарей у телят за допомогою антибіотиків різних класів і поколінь. Використання антибіотиків у свою чергу збирає клінічні ознаки та не завжди усуває головну причину. Але потрібно не забувати про те, що разом із патогенною мікрофлорою антибіотик знищує і позитивну мікрофлору, яка допомагає перетравлювати корм і також впливає на імунітет тварин. Якщо пронос є вірусного походження, то антибіотик у даному випадку – безсилий, і таким чином втрачається час на правильне лікування.

На сьогодні в Україні Науково виробниче підприємство «Екологічний Капітал» (розробник та виробник екологічно безпечних ветеринарних препаратів) представляє природній ветеринарний препарат Нового покоління «БІПОЛІН-ЕКО» Р.П.№АВ-05665-01-14, який ефективно бореться з проблемою діареї у телят.

   

Біполін-ЕКО – стимулює антибактеріальну та противірусну діяльність організму

 

БІПОЛІН-ЕКО призначений для систематичного та індивідуального застосування телятам від народження. Препарат задають із молозовим або з молоком. Після введення його телятам у раціон мінімізуються ризики виникнення неонатальної діареї, викликаною Ешеріхією колі, Ротавірусом, Сальмонелою, а також з’являється можливість набуття телятами активного імунітету та збільшується середньодобові прирости. Можливе й індивідуальне задавання препарату з молоком або ЗЦМ при стресових ситуаціях, таких як перегрупування, перевезення, вакцинація, переведення із молока на воду, ЗЦМ та грубі корми.

БІПОЛІН-ЕКО– це природній бактерицидний препарат Нового покоління, який замінив антибіотики у вирощуванні телят, до його складу входять природні складові, а інноваційний виробничий процес із застосуванням біотехнології, дозволив отримати унікальний склад препарату та  стабільну його форму.  Цей продукт призначений для лікування діареї різної етіології та порушення обміну речовин у тварин. Задається препарат один-два рази на добу з молоком або з водою до повної зупинки розладів.

При всіх випадків застосування препарату БІПОЛІН-ЕКО  у господарствах фіксувалися тільки позитивні результати як для профілактики захворювань молодняка так і для їх лікування.

 

Біполін-Еко – прискорює розвиток тварин.

Підтримує імунітет та підвищує резистентність.

Відновлює та підтримує здоровий стан

шлунково-кишкового тракту.

Потужний антистресовий вплив!

 

Перевагами ветеринарного препарату БІПОЛІН-ЕКО відносно антибіотиків є пероральне введення, доступність, помірні ціні, відсутність звикання , швидке одужання тварин, можливість НЕ застосовувати антибіотики та  вирощувати екологічно безпечну продукцію.

Препарат заслужив високу оцінку у виробників м’ясної  та молочної  продукції, які відповідально ставляться до якості та безпечності своїх продуктів.