Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Баннер 02
Главная

Беремо участь у виставці Агро-2016

 агроНауково виробниче підприємство «Екологічний Капітал» - це сучасна високотехнологічна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві вітчизняних лікувально-профілактичних ветеринарних препаратів, дезінфікуючих засобів.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародної ХХVІІІ спеціалізованій аграрній виставці «Агро-2016», яка відбудеться 8-11 червня 2016 року у Національному комплексі «Експоцентр України» - м.Київ, пр. Академіка Глушкова, 1

Нами будуть представлені екологічно безпечні «Ветеринарні препарати нового покоління» (ТМ GVS), а також програми лікування та профілактики захворювань сільськогосподарських тварин без застосування антибіотиків!
Основна мета участі у виставці - це демонстрація новітніх та інноваційних досягнень нашого підприємства у сфері здоров’я тварин, професійний діалог між представниками наукових, освітніх та громадських організацій, вітчизняних і закордонних виробників, ознайомлення лікарів ветеринарної медицини з новітніми науковими технологіями з метою підвищення їх кваліфікації, розширення і вдосконалення методів та методик лікування тварин, впровадження екологічних прогарам у власних господарствах та використання «Ветеринарних препаратів нового покоління».

Виставка представлена компанією «Екологічний Капітал» наступними розділами та програмами:

  • Програма по вирощуванню молодняка. Без застосування антибіотиків!
  •  Програма по лікуванню та профілактиці маститів, ендометритів. Без застосування антибіотиків!
  •  Програма по лікуванню та профілактиці захворювань шкіри та кінцівок. Без застосування антибіотиків!
  •  Програми по дезінфекції, дезінсекції та дезакаризації. З застосуванням дезінфектантів нового покоління!


На нашому стенді Ви можете:

  • Ознайомитись з продукцією власного виробництва - ТМ «GVS».
  • Отримати консультації з питань впровадження та застосування «Ветеринарних препаратів нового покоління».
  •  Наочно оцінити пропозиції нашої компанії, проаналізувати можливості та співвідношення якості і ціни.
  •  Порівняти наше підприємство з іншими виробниками ветеринарних препаратів та об’єктивно оцінити його.
  • Отримати рекламні та презентаційні матеріали, а також відповіді наших фахівців на всі Ваші питання.
  •  Розглянути співробітництво з нашим підприємством та заключити контракти для подальшої співпраці на вигідних aкційних умовах (передбачені знижки для підприємств, які заключають договори на виставці «Агро-2016»)


Вся діяльність компанії «Екологічний Капітал» спрямована на зміцнення потенціалу сільського господарства в Україні. Зважаючи на надзвичайно велику роль, яку відіграє виробництво екологічно безпечної тваринницької продукції не тільки в Україні, а також і в Європі, компанія «Екологічний Капітал» в підтримку вітчизняного виробника, вивела на ринок цілу низку інноваційних природних ветеринарних препаратів, аналогів яких не існує.

Знаючи, що найбільш важливі угоди укладаються шляхом особистих контактів, підприємство «Екологічний Капітал» прагне створити на чотири дні (виставкові дні – 08.06.2016 – 11.06.2016) ідеальні умови для переговорів і укладання контрактів для аграрних підприємств, ветеринарних лікарів та фахівців сільських господарств. Крім того, фермери, які шукають альтернативні рішення проблем, що виникають у роботі, або ті, хто зацікавлені у вирощуванні екологічно чистої продукції, можуть отримати основу платформи для розвитку свого бізнесу. З метою впровадження екологічних програм у ветеринарію ми підготували насичену програму круглих столів, демонстрацій та презентацій.

Саме «Ветеринарні препарати Нового покоління» (ТМ GVS) нададуть поштовх аграрним виробникам зробити свою продукцію конкурентоздатною на cвітовому ринку.

Запрошуємо до співпраці господарства і фермерів, метою яких є отримання якісної, екологічно чистої та безпечної сільгосппродукції!
З повагою,
Команда «Екологічний Капітал»