Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР
СУЧАСНОЇ ЕКО-ВЕТЕРИНАРІЇ
Главная
Баннер 02

Беремо участь у регіональних семінарах в рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з експертами та за підтримки Європейського союзу розпочинають черговий етап семінарів з питань нового харчового законодавства України.
Семінари відбуваються в рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Компанія «Екологічний Капітал» бере участь в обласних семінарах з питань безпечності харчових продуктів.
Минулорічна практика проведення Міністерством аграрної політики семінарів та залучення профільних підприємств, показала свою ефективність та високу затребуваність.
Саме тому цього року, ми продовжуємо свою участь.
Семінари відбуваються у форматі відкритого діалогу. Тобто, усі присутні мають можливість вільно спілкуватися з експертами і надавати пропозиції, які у подальшому будуть враховуватись у законотворчому процесі.

На сьогодні, семінари вже відбулися у Харкові (для учасників з трьох областей: Харківська, Луганська, Донецька) і у Сумах (Сумська та Чернігівська області).
Наступні заходи відбудуться:
22.03.2017 у м. Дніпро (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька області);
31.03.2017 у м. Полтава (Полтавська, Черкаська області);
21.04.2017 у м. Київ (Київська , Житомирська області);
Травень – Червень у м. Львів (Львівська, Волинська, Рівненська, Закарпатська області), м. Вінниця (Вінницька, Хмельницька області), м. Івано-Франківськ (Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька області), і у м. Одеса (Одеська, Миколаївська, Херсонська області).
Проект «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» є частиною Програми всеохоплюючої інституційної розбудови у сфері безпечності харчових продуктів в Україні. Основною метою його діяльності є сприяння вдосконаленню системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні шляхом приведення законодавства України, інституційної інфраструктури та системи державного контролю у відповідність до регуляторної та адміністративної політики і практик ЄС.